Jawa Klub Praha 1961

 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Aktuality

Oslava 61 výročí JKP

Email Tisk PDF

Dne 6.6.2022 bude Jawa Klubu Praha 61 let. Vzhledem k tomu že jsme díky covidu vloni nemohli slavit 60 let, rozhodli jsme se oslavit 61 let i proto že tato číslovka je uvedena v letopočtu založení klubu. Na dne 14.5.2022 jsme naplánovali oslavu v klubovně JKP, kuchyně připravila výtečné pohoštění v podobě pečené kýty, guláše nebo chlebu se škvarky. Pivko teklo proudem, k poslechu nám zahrála naše přátelská kapela Slapdash. Sešli se současní členi, bývalí členi, přátelé klubu a kamarádi ze spřátelených klubů. Děkujeme za krásné dary, děkujeme za skvělou párty, bylo to úžasné!

Fotogalerie ZDE nebo na FB

0_pozvanka61JKP_r

Aktualizováno ( Čtvrtek, 19 Květen 2022 02:50 )
 

ZAHAJAWAČKA 2022 - TERMIT DOKSY

Email Tisk PDF

Díky, bylo to parádní. Děkujeme, že jste vyslyšeli naše přání a na náměstí se tak sešli v naprosté převaze motocykly Jawa, ČZ, případně staré modely ostatních značek. Společně jsme vyrazili 23.4. směrem Roudnice nad Labem, kde jsme si dali přestávku na oběd. Další přestávka byla na starém letišti a pokračování trasy vedlo do rekreačního střediska Termit v Doksech. Tam proběhla klasická večerní zábava a dokonce i spontánní zápas ve florbale. Trasa ZDE nebo na mapy.cz

Fotogalerie ZDE nebo na FB

Aktualizováno ( Čtvrtek, 28 Duben 2022 02:55 )
 

VÁCLAV ČESTNÝ ČLEN - GRATULACE K 75-TINÁM

Email Tisk PDF

Náš nejstarší aktivní člen Václav byl v tomto roce, tedy v roce jeho 75-tin, jmenován čestným členem JKP za jeho dlouholetou věrnost k jedné značce a klubu, kterým je už od roku 1975 a je majitem od stejného roku do současnosti původního motocyklu Jawa 350/634, zakoupeného v obchodním domě Bílá Labuť i díky tehdejší všudepřítomné protekci. Po zakoupení nové Jawy zahlédl v bývalé prodejně Mototechna v Platnéřské ulici vývěsku jednoho věhlasného motoklubu na Žížkově v Koněvově ulici 61 a údajně si to rovnou namířil na svém funglnovém stroji podat přihlášku. Zatímco Václav se za ta leta skoro vůbec nezměnil, tak Jawa změnila barvu, neboť z původní červené mu zezelenala. Gratulujeme ti Venco k jubileu a díky za tvou věrnost a přízeň. Twůj JKP.

    

Aktualizováno ( Středa, 09 Březen 2022 03:49 )
 

DEVÁTEJ ZIMÁČ 2022

Email Tisk PDF

Pojďme se ohlédnout za letošním Zimáčem. Vzhledem k aktuálním opatřením byl omezený jak účastí tak programově, ale i tak se vydařil na jedničku. Sněhu napadli hromady a respekt všem, kteří v tom vyrazili na motorkách. Po dlouhé době jsme se shledali se svými přáteli a kamarády, důkladně pokecali, popili a hlavně jsme si to parádně užili. Díky moc a už teď se těšíme na Jawáč!

Fotogalerie ZDE nebo na FB


Aktualizováno ( Úterý, 01 Březen 2022 08:15 )
 

UKONČOWAČKA 2021 - HOTEL TRONÍČEK - ŽAMPACH

Email Tisk PDF

V sobotu 16.října se uskutečnila tradiční ukončowací jízda, letos směrována do hotelu Troníček v Žampachu u Prahy. Start byl klasicky v 10:00 na náměstí Barikád na pražském Žižkově, seřazovačka byla v městysu Škvorec a cestou jsme navštívili automuzeum Svět Škodovek v Čečanech. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se až se zase uvidíme na jaře, nebo třeba už na Zimáči. Wáš JKP

Trasa ZDE - případně na mapy.cz

uj2021

Aktualizováno ( Pondělí, 10 Leden 2022 05:36 )
 

39. JAWÁČ 2021 - JIZBICE U ČECHTIC

Email Tisk PDF
Přátelé, kamarádi, návštěvníci Jawáče, děkujeme všem za letošní účast!! Doufáme, že jste si to užili stejně parádně jako my .. Už teď se těšíme na příští rok a jubilejní 40 ročník Jawáče, pište si do kalendáře 2.-4.9.2022. Díky!!
Váš Jawa Klub Praha 1961

Fotogalerie ZDE nebo na FB

jawac_foto_2021Aktualizováno ( Čtvrtek, 09 Září 2021 01:40 )
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL