Jawa Klub Praha 1961

 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Aktuality

11. ZIMÁČ 2024

Email Tisk PDF

Děkujeme moc všem, kteří jste dorazili na letošní Zimáč. Byla to pecka, úžasné počasí, skvělí lidé. Po dlouhé době jsme se shledali se svými přáteli a kamarády, důkladně pokecali, popili a hlavně jsme si to parádně užili. Díky moc a už teď se těšíme na Jawáč!.

Fotogalerie ZDE nebo na FB

zimac_foto_2024

Aktualizováno ( Pondělí, 22 Leden 2024 05:38 )
 

UKONČOWAČKA 2023 - ŽAMPACH

Email Tisk PDF

V sobotu 21. října se uskutečnla tradiční ukončowací jízda Jawaklubu Praha. Start byl klasicky v 10:00 z náměstí Barikád na pražském Žižkově a cíl vedl do hotelu Troníček v Žampachu u Jílového. Děkujeme všem, kteří se účasnili, počasí vyšlo na jedničku. Těšíme se na Vás na Zimáči ;)

Akce je společnou vyjížďkou bez doprovodu, proto si prosíme nastudujte mapu a cestou dodržujte dopravní předpisy a bezpečnou jízdu. Seřazovací zastávka po výjezdu z Prahy bude ve Škvorci, oběd dle vlastní volby v Sázavě, odpolední zastávku si upřesníme podle situace. Vyjížďka není vyhraněná jen pro Jawy.

Fotogalerie ZDE, nebo na FB

Trasa ZDE - případně na mapy.cz

uj2023

Aktualizováno ( Úterý, 24 Říjen 2023 08:54 )
 

41. JAWÁČ 2023 - JIZBICE U ČECHTIC

Email Tisk PDF
Motorkáři, kamarádi, přátelé, štědří sponzoři! 41. JAWÁČ je za námi a my děkujeme všem, které nerozhodil páteční deštíček a přijeli si užít pořádnou porci muziky, dvoutaktní, čtyřtaktní i rockové a hlavně hodně motorkářské zábavy! Děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili. Byla to jízda! 
Uvidíme se na 42. JAWÁČI v termínu 6.-8.9.2024, kdy to zase společně rozjedeme! ????
 
Dovolte nám ještě jednou poděkovat všem sponzorům bez kterých by to nešlo ACI moto, Bikers Crown, MOTO S+P s.r.o., MotoZem, Rockabilly_CZ, MOTO Votice, Stadion Tuning, Motomax Hodonín, MotoKenny.cz, Federal Cars, Nedpak Packaging, Olej-servis.cz, Staropramen, Radio Beat (OFFICIAL), FAJN ROCK - t.j. TV Rockparáda, rádio Fajn Rock, pořad Rock Music, Motorkari.cz, powerprint.cz, díky moc, že jste s námi!
 
Fotogalerie ZDE nebo přímo na FB

jawac_foto_20023

Aktualizováno ( Pátek, 06 Říjen 2023 03:20 )
 

11. HOTROD DRAGSTRIP A 32. JAHRESPARTY KAKTUS MC

Email Tisk PDF

Druhý červnový víkend byl ve znamení hned dvou akcí. Jedna část vyrazila za našimi německými přáteli do Wechmaru na 32. Jahresparty motorkářského klubu Kaktus MC. Druhá část jela již tradičně na 11. závody HotRod Dragstrip Contest na letišti ve Lhotě u Plzně, pořádanými našimi kamarády ze Satan Bikers. Za Jawa Klub Praha nakonec odstartoval jen náš člen Miky, který se ve své kategorii umístil tentokrát na 7. místě. Druhá motorka nám bohužel vypověděla službu ještě před startem závodů. Obě akce jsme si parádně užili a děkujeme pořadatelům za ně, děláte to skvěle!

Fotogalerie ze závodů ZDE nebo na FB

Fotogalerie ze srazu u Kaktusů ZDE nebo na FB

hot_rod_lhota_2023

kaktus_23

Aktualizováno ( Středa, 21 Červen 2023 01:55 )
 

MOTOWÍKEND 2023 - ŽELEZNÉ HORY

Email Tisk PDF
První červnový víkend připadl tradičně na klubový motovíkend. Vyrazili jsme do kempu Konopáč, kde jsme si užili skvělé jídlo a pití. V sobotu jsme se podívali na přehradu Seč, do Chotěboře a do krásného muzea youngtimerů v Sezemicích. Počasí vyšlo excelentně a všichni jsme si to parádně užili.

Fotogalerie ZDE nebo na FB

wikend_23
Aktualizováno ( Středa, 21 Červen 2023 00:31 )
 

15.4. - ZAHAJAWAČKA 2023 - MARINA ORLÍK

Email Tisk PDF

Hned po velikonočních svátvích proběhla Zahajovací jízda Jawa Klubu Praha. Tentokrát opět s cílem po delší odmlce v několikrát vyzkoušeném areálu Marina Orlík. Start proběhl jako každý rok v 10h z Náměstí Barikád na Žížkově avšak počasí letos vůbec nepřálo. I přes zimu a vydatné děště se nekolik ovážlivců našlo a podnikli, v rámci možností, příjemnou společnou vyjížďku. Trasa ZDE nebo přímo na Mapy.cz

Fotogalerie ZDE, nebo na FB

zj2023
Aktualizováno ( Úterý, 24 Říjen 2023 08:50 )
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL