Jawa Klub Praha 1961

 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 • Jawa Klub
 
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Aktuality

ZAHAJAWAČKA 2024 - BISKOUPKY

Email Tisk PDF

V sobotu 20. dubna se uskutečnila tradiční zahajowací jízda Jawaklubu Praha. Start byl klasicky v 10:00 z náměstí Barikád na pražském Žižkově a cíl vedl do Selského Dvora v Biskoupkách. Letos se to počasí opravdu nevydařilo, ale o to větší respekt všem co to letos dali a dorazili na dvou (nebo třech) kolech. Díky moc, jste borci! Děkujeme také kamarádům zo Slovenska, kteří nás poctili svou návštěvou už od pátku.

Akce je společnou vyjížďkou bez doprovodu, proto si prosíme nastudujte mapu a cestou dodržujte dopravní předpisy a bezpečnou jízdu. Seřazovací zastávka po výjezdu z Prahy bude v Radotíně, oběd dle vlastní volby v Berouně. Vyjížďka není vyhraněná jen pro Jawy.

Trasa ZDE - případně na mapy.cz

Událost na FB

Fotogalerie ZDE, nebo na FB

zj2024

Aktualizováno ( Pondělí, 22 Duben 2024 07:10 )
 

11. ZIMÁČ 2024

Email Tisk PDF

Děkujeme moc všem, kteří jste dorazili na letošní Zimáč. Byla to pecka, úžasné počasí, skvělí lidé. Po dlouhé době jsme se shledali se svými přáteli a kamarády, důkladně pokecali, popili a hlavně jsme si to parádně užili. Díky moc a už teď se těšíme na Jawáč!.

Fotogalerie ZDE nebo na FB

zimac_foto_2024

Aktualizováno ( Pondělí, 22 Leden 2024 05:38 )
 

UKONČOWAČKA 2023 - ŽAMPACH

Email Tisk PDF

V sobotu 21. října se uskutečnila tradiční ukončowací jízda Jawaklubu Praha. Start byl klasicky v 10:00 z náměstí Barikád na pražském Žižkově a cíl vedl do hotelu Troníček v Žampachu u Jílového. Děkujeme všem, kteří se účasnili, počasí vyšlo na jedničku. Těšíme se na Vás na Zimáči ;)

Akce je společnou vyjížďkou bez doprovodu, proto si prosíme nastudujte mapu a cestou dodržujte dopravní předpisy a bezpečnou jízdu. Seřazovací zastávka po výjezdu z Prahy bude ve Škvorci, oběd dle vlastní volby v Sázavě, odpolední zastávku si upřesníme podle situace. Vyjížďka není vyhraněná jen pro Jawy.

Fotogalerie ZDE, nebo na FB

Trasa ZDE - případně na mapy.cz

uj2023

Aktualizováno ( Pondělí, 11 Březen 2024 02:28 )
 

41. JAWÁČ 2023 - JIZBICE U ČECHTIC

Email Tisk PDF
Motorkáři, kamarádi, přátelé, štědří sponzoři! 41. JAWÁČ je za námi a my děkujeme všem, které nerozhodil páteční deštíček a přijeli si užít pořádnou porci muziky, dvoutaktní, čtyřtaktní i rockové a hlavně hodně motorkářské zábavy! Děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili. Byla to jízda! 
Uvidíme se na 42. JAWÁČI v termínu 6.-8.9.2024, kdy to zase společně rozjedeme! ????
 
Dovolte nám ještě jednou poděkovat všem sponzorům bez kterých by to nešlo ACI moto, Bikers Crown, MOTO S+P s.r.o., MotoZem, Rockabilly_CZ, MOTO Votice, Stadion Tuning, Motomax Hodonín, MotoKenny.cz, Federal Cars, Nedpak Packaging, Olej-servis.cz, Staropramen, Radio Beat (OFFICIAL), FAJN ROCK - t.j. TV Rockparáda, rádio Fajn Rock, pořad Rock Music, Motorkari.cz, powerprint.cz, díky moc, že jste s námi!
 
Fotogalerie ZDE nebo přímo na FB

jawac_foto_20023

Aktualizováno ( Pondělí, 11 Březen 2024 02:29 )
 

11. HOTROD DRAGSTRIP A 32. JAHRESPARTY KAKTUS MC

Email Tisk PDF

Druhý červnový víkend byl ve znamení hned dvou akcí. Jedna část vyrazila za našimi německými přáteli do Wechmaru na 32. Jahresparty motorkářského klubu Kaktus MC. Druhá část jela již tradičně na 11. závody HotRod Dragstrip Contest na letišti ve Lhotě u Plzně, pořádanými našimi kamarády ze Satan Bikers. Za Jawa Klub Praha nakonec odstartoval jen náš člen Miky, který se ve své kategorii umístil tentokrát na 7. místě. Druhá motorka nám bohužel vypověděla službu ještě před startem závodů. Obě akce jsme si parádně užili a děkujeme pořadatelům za ně, děláte to skvěle!

Fotogalerie ze závodů ZDE nebo na FB

Fotogalerie ze srazu u Kaktusů ZDE nebo na FB

hot_rod_lhota_2023

kaktus_23

Aktualizováno ( Středa, 21 Červen 2023 01:55 )
 

MOTOWÍKEND 2023 - ŽELEZNÉ HORY

Email Tisk PDF
První červnový víkend připadl tradičně na klubový motovíkend. Vyrazili jsme do kempu Konopáč, kde jsme si užili skvělé jídlo a pití. V sobotu jsme se podívali na přehradu Seč, do Chotěboře a do krásného muzea youngtimerů v Sezemicích. Počasí vyšlo excelentně a všichni jsme si to parádně užili.

Fotogalerie ZDE nebo na FB

wikend_23
Aktualizováno ( Středa, 21 Červen 2023 00:31 )
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL